Descriere
Mijloace TIC pentru necesități didactice în gimnaziul „Ioan Vodă” din satul Hagimus, raionul Căușeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Hagimus
Codul fiscal/IDNO
1007601003714
Adresa
MD - 4319,
MOLDOVA,
s.Hagimus,
Căuşeni,
str.Stefan cel Mare 138
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cucerovschi Veaceslav
Telefonul de contact
024358236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
06.01.2023 12:43:54
Ultima modificare
10.01.2023 16:59:42
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
319,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -