Descriere
Produse alimentare pentru gradinita “Soarele” ianuarie-iunie 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Burlaceni
Codul fiscal/IDNO
1007601006667
Adresa
5313,
MOLDOVA,
s.Burlăceni,
Cahul,
str. 30 let Pobedî
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.01.2023 12:42:16
Ultima modificare
06.01.2023 12:42:16
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
211,568.80
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -