Descriere
Apă potabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.01.2023 12:38:31
Ultima modificare
09.01.2023 09:23:03
MTender ID
Cod CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -