Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenţia de Transplant
Codul fiscal/IDNO
1010601000139
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
N. Testemiţanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Liliana Iamandi
Telefonul de contact
022 28-64-61; 069167204
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
05.01.2023 17:01:45
Ultima modificare
05.01.2023 17:16:53
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
14,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -