Descriere
Tractoare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea pentru silvicultură ,,TELENEȘTI”
Codul fiscal/IDNO
1003606007074
Adresa
MD 5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
M. Sadoveanu 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
05.01.2023 16:54:36
Ultima modificare
05.01.2023 17:00:03
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,080,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -