Descriere
Covorașe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
05.01.2023 16:50:07
Ultima modificare
05.01.2023 16:53:21
MTender ID
Cod CPV
39200000-4
-
Accesorii de mobilier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -