Descriere
Servicii de elaborare a planului urbanistic al s. Leușeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria satului Leușeni
Codul fiscal/IDNO
1007601001732
Adresa
5823,
MOLDOVA,
s.Leuşeni (r-l Teleneşti),
Teleneşti,
satului Leușeni, rnul Telenești
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
05.01.2023 16:33:39
Ultima modificare
05.01.2023 17:46:16
MTender ID
Cod CPV
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
237,106.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -