Descriere
Intretinerea curenta a drumurilor publice locale de interes raional pentru anul 2023, r-ul Dubasari.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Dubasari
Codul fiscal/IDNO
1007601010507
Adresa
4572,
MOLDOVA,
s.Coşniţa,
Dubăsari,
str.Pacii 70
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.01.2023 15:47:29
Ultima modificare
23.01.2023 15:24:16
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
293,650.19
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2022 -
01 ianuarie 2022 -