Descriere
Закупка продуктов питания для столовой ПУ Гимназии с.Баурчи
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul s.Baurci
Codul fiscal/IDNO
1011601000619
Adresa
9611,
МОЛДОВА,
с.Баурчи (АТО Гагаузия),
АТО Гагаузия,
str. Lenin
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.01.2023 15:45:53
Ultima modificare
04.01.2023 15:46:34
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
529,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -