Descriere
Achiziţionarea Produselor alimentare pentru prima jumătate a anului 2023 pentru grădinițele de copii ,,Andrieș,, și ,,Guguță,, din or. Telenești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Telenesti
Codul fiscal/IDNO
1007601002072
Adresa
5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
str. 31 August, nr. 8
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vadim Lelic
Telefonul de contact
0258-22530:0258-23454:0258-22531
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
04.01.2023 15:31:52
Ultima modificare
06.01.2023 09:35:26
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,144,264.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -