Descriere
Услуги прачечной и аренды белья, специфичные для медицинских учреждений на 2023г.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Comrat "I.Gurfinchel"
Codul fiscal/IDNO
1003611151205
Adresa
MD-3805,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
мун. Комрат, ул. Одесская 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.01.2023 11:25:02
Ultima modificare
03.01.2023 11:29:44
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Прочие услуги
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
382,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -