Descriere
Serviciilor de alimentație a copiilor din cadrul instiuțiilor de educație timpurie pentru perioada 01.01.2023-31.12.2023 din or.Causeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Causeni
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
MD-4300,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
or. Căușeni strada Meșterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 15:03:46
Ultima modificare
14.01.2023 16:50:51
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
4,386,891.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -