Descriere
Servicii de întreținere și de reparare ale echipamentelor hardware exploatate în cadrul SI al BNM (servere, centrul de rezervă, generator) - REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 14:58:44
Ultima modificare
30.12.2022 15:07:37
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
255,833.34
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -