Descriere
Achizitionarea produselor alimentare ianuarie-mai 2023 IP Liceul Teoretic Olimp Costesti Ialoveni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Olimp
Codul fiscal/IDNO
1012620008732
Adresa
MD-6813,
MOLDOVA,
s.Costeşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
str.Stefan cel Mare 107a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Nadejda Bortă
Telefonul de contact
069653522,026852864
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 11:08:19
Ultima modificare
30.12.2022 11:26:31
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
235,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -