Descriere
Utilaj forestier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎS"Întreprinderea pentru Silvicultură "Bălți
Codul fiscal/IDNO
1003602010126
Adresa
MD3112,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Aerodromului 16
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.12.2022 11:05:41
Ultima modificare
30.12.2022 11:37:41
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
85,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -