Descriere
Combustibil pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Colegiul „Iulia Hasdeu” din Cahul
Codul fiscal/IDNO
1007603006650
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul, str, Dunării, 36
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Diana Chendighelean
Telefonul de contact
+37360679675
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 18:09:44
Ultima modificare
09.01.2023 14:00:01
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
35,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -