Descriere
SERVICII DE PAZA FIZICA PENTRU OBIECTIVELE VESTMOLDTRANSGAZ SRL
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
VESTMOLDTRANSGAZ S.R.L.
Codul fiscal/IDNO
1014600024244
Adresa
2071,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Balcani sos. nr.7 bl.E
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Mădălina-Georgeta Bordi
Telefonul de contact
0040742773276
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 17:14:06
Ultima modificare
29.12.2022 17:15:03
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
4,583,944.94
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -