Descriere
Servicii de transport aerian de pasageri pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul de Informații și Securitate al RM
Codul fiscal/IDNO
1006601000439
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 16:37:31
Ultima modificare
29.12.2022 16:39:59
MTender ID
Cod CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,000,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -