Descriere
Servicii de emitere și livrare a tichetelor de masă pe suport electronic și servicii conexe, pentru perioada 01.01.-31.12.2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
S.A.”Furnizarea Energiei Electrice Nord”
Codul fiscal/IDNO
1015602003305
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
mun.Bălți, str.Strîi, 17/a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 16:10:23
Ultima modificare
29.12.2022 17:15:58
MTender ID
Cod CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,096,150.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -