Descriere
Utilaje agricole - tractor și echipament atașat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004858
Adresa
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 15:48:26
Ultima modificare
29.12.2022 16:04:51
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
872,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -