Descriere
Produse petroliere în asortiment la stațiile PECO în or. Chișinău, or. Vadul lui Vodă și or. Ialoveni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855, 060711110
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 15:36:36
Ultima modificare
29.12.2022 15:59:53
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,907,056.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -