Descriere
Servicii de proiectare pentru elaborarea proiectului de execuție pentru reparația drumului R34 Hâncești –Leova-Cahul-Giurgiulești, km 124,835 – 180,600, lot II, km 142,550-162,560.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Codul fiscal/IDNO
1003600023559
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Bucuriei nr.12 bl.a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cotruța Valeriu
Telefonul de contact
+37322743875
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 14:58:01
Ultima modificare
30.12.2022 09:33:58
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,444,551.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -