Descriere
Utilaj agricol
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎS"Întreprinderea pentru Silvicultură "Bălți
Codul fiscal/IDNO
1003602010126
Adresa
MD3112,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Aerodromului 16
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 14:04:05
Ultima modificare
29.12.2022 14:04:05
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
95,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -