Descriere
Servicii de deservire a ascensorului 5000MR în perioada de garanție 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 13:01:32
Ultima modificare
29.12.2022 13:04:12
MTender ID
Cod CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
12,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -