Descriere
Servicii medicale conform necesităților IMSP AMT Centru pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 12:18:20
Ultima modificare
27.02.2023 12:39:10
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
150,795.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -