Descriere
Servicii medicale conform necesităților IMSP AMT Centru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 11:31:34
Ultima modificare
29.12.2022 11:31:34
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
150,795.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -