Descriere
Diverse piese de schimb pentru tractoare și mecanisme
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855, 060711110
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 11:29:38
Ultima modificare
18.01.2023 12:00:01
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
194,568.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -