Descriere
Produse petroliere, Consiliul raional Criuleni pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1007601008557
Adresa
4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str.31 August 108
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Criuleni Consiliul Raional
Telefonul de contact
024822264
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 11:29:31
Ultima modificare
10.01.2023 12:20:19
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
477,833.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -