Descriere
Servicii de întreţinera de iarnă a drumurilor publice locale din r-nul Ocniţa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Ocnita
Codul fiscal/IDNO
1007601009738
Adresa
MD-7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
str. Independentei, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 11:14:32
Ultima modificare
29.12.2022 11:14:32
MTender ID
Cod CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
583,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -