Descriere
Servicii de deservire tehnică a ascensoarelor pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 10:56:12
Ultima modificare
29.12.2022 11:17:16
MTender ID
Cod CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
48,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -