Descriere
Servicii de pază fizică și tehnică a Muzeului Național de Artă al Moldovei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MUZEUL NATIONAL DE ARTA AL MOLDOVEI I.P.
Codul fiscal/IDNO
1003600069289
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
31 August 1989 nr.115
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 00:34:59
Ultima modificare
29.12.2022 00:34:59
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
478,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -