Descriere
Produse Petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Generală Educație Tineret și Sport
Codul fiscal/IDNO
1007601010600
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 99
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 17:22:18
Ultima modificare
28.12.2022 17:28:25
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
167,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -