Descriere
Servicii de organizare a alimentației gratuite a elevilor din instituțiile de învățămînt din mun.Bălți pe perioada februarie - decembrie 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Învățămînt, Tineret și Sport a Primăriei mun. Bălți
Codul fiscal/IDNO
1015601000259
Adresa
3101,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str Independeței
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ceremuș Liliana
Telefonul de contact
+37323154622
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 17:04:18
Ultima modificare
05.01.2023 18:00:35
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,773,142.07
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -