Descriere
Hârtie de tipărit și hărtie A4
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP AIS „Moldpres”
Codul fiscal/IDNO
1003600071952
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
mun. Chişinău, Str. Puşkin, nr. 22, et. 3
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Bratețchi Inga
Telefonul de contact
069390006, 022-23-36-01
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 16:42:39
Ultima modificare
29.12.2022 10:39:21
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
598,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -