Descriere
Oxigen gazos medical și Dioxid de carbon conform necesităților IMSP SCTO anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie si Ortopedie
Codul fiscal/IDNO
1003600150598
Adresa
MD- 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 190.
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 14:54:26
Ultima modificare
28.12.2022 14:54:26
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
101,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -