Descriere
Apă potabilă purificată (necarbogazificată)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Aeronautica Civila
Codul fiscal/IDNO
1012601000074
Adresa
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 14:48:52
Ultima modificare
28.12.2022 14:57:30
MTender ID
Cod CPV
15900000-7
-
Băuturi, tutun şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
41,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -