Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Invatamint General Cimislia
Codul fiscal/IDNO
1007601008959
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
b-ul Mihai Viteazul, 44
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 14:11:41
Ultima modificare
28.12.2022 14:14:25
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
625,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -