Descriere
Piine
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Causeni
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
MD-4300,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
or. Căușeni strada Meșterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 13:56:15
Ultima modificare
28.12.2022 14:02:26
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,246,440.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -