Descriere
Legume pentru simestru I anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Ștefan Vodă
Codul fiscal/IDNO
1003608150228
Adresa
MD4201,
MOLDOVA,
or.Ştefan Vodă,
Ştefan Vodă,
str. N.Testemițanu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Filimonov Svetlana
Telefonul de contact
067562843
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 13:26:14
Ultima modificare
28.12.2022 13:34:00
MTender ID
Cod CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
124,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -