Descriere
Servicii de evacuarea deșeurilor medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Dispensarul Republican de Narcologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150509
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Ion Pruncul 8
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lazarenco Olga
Telefonul de contact
+373 22 29 40 79
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 11:26:43
Ultima modificare
29.12.2022 11:55:12
MTender ID
Cod CPV
90520000-8
-
Servicii privind deşeurile radioactive, toxice, medicale şi periculoase
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
56,677.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -