Descriere
„Servicii de alimentare a elevilor din cadrul IPLT „Alexei Mateevici”, or. Cricova, pentru perioada 01.02.2023-24.12.2023”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Liceul Teoretic Alexei Mateevici or Cricova
Codul fiscal/IDNO
1018620000417
Adresa
2084-MD,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
or Cricova , str Tineretului 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 10:57:24
Ultima modificare
11.01.2023 10:13:44
MTender ID
Cod CPV
55510000-8
-
Servicii de cantină
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
944,081.75
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -