Descriere
servicii agricole (aratul terenurilor min.30 cm adîncime)_
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IS SDE PETRICANI
Codul fiscal/IDNO
1004600064465
Adresa
MD 2049,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
sos.Balcani,7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 20:34:43
Ultima modificare
27.12.2022 20:35:09
MTender ID
Cod CPV
77100000-1
-
Servicii pentru agricultură
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
147,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -