Descriere
PLUG
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea pentru silvicultură ,,TELENEȘTI”
Codul fiscal/IDNO
1003606007074
Adresa
MD 5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
M. Sadoveanu 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 16:10:29
Ultima modificare
27.12.2022 16:19:06
MTender ID
Cod CPV
16600000-1
-
Utilaje agricole sau forestiere specializate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
120,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -