Descriere
Banda pentru aparatele de casa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Poșta Moldovei
Codul fiscal/IDNO
1002600023242
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 15:28:43
Ultima modificare
28.12.2022 10:14:35
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
666,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -