Descriere
procurarea pieselorde schimb
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Generala Invatamant Cantemir
Codul fiscal/IDNO
1013601000048
Adresa
MD-7301,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Strada Trandafirilor 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 13:59:53
Ultima modificare
24.02.2023 11:34:21
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
274,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -