Descriere
Servicii privind deșeurile medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul de Psihiatrie Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1003602150662
Adresa
MD-3110,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
strada Iurie Gagarin nr. 114
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 12:53:08
Ultima modificare
01.01.2023 01:00:00
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
77,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -