Descriere
продукты питания
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul teoretic Todur Zanet
Codul fiscal/IDNO
1011601000424
Adresa
3817,
MOLDOVA,
s.Congaz,
UTA Găgăuzia,
sCongaz r-l Comrat
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Liceul Teoretic Todur Zanet s Congaz им.Т.Занет
Telefonul de contact
029868359
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 12:38:13
Ultima modificare
29.12.2022 12:14:12
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
612,654.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -