Descriere
servicii de paza anul 2023 (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Sectia Cultura si Turism
Codul fiscal/IDNO
1008601000086
Adresa
MD-3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Soroca str Independentei 74
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.12.2022 16:39:20
Ultima modificare
12.01.2023 09:23:19
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
506,212.12
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -