Descriere
Tractoare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea pentru silvicultură ,,TELENEȘTI”
Codul fiscal/IDNO
1003606007074
Adresa
MD 5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
M. Sadoveanu 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.12.2022 16:21:10
Ultima modificare
05.01.2023 16:52:20
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,080,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -