Descriere
Produse alimentare pentru trimestrul I al anului 2023 REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria mun. Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1007601001787
Adresa
3600,
MOLDOVA,
locality,
Ungheni,
str. Națională nr. 7
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Racovița
Telefonul de contact
+37369729897
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 19:24:01
Ultima modificare
29.12.2022 15:00:00
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
125,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -